Don Boscocollege Zwijnaarde

School met zin

Contact

Contacteer ons

Grotesteenweg-Noord 113
9052 Zwijnaarde (Gent)
tel. 00 32 (0) 9 221 46 48
fax 00 32 (0) 9 220 68 91
e-mail info@dbz.be
Instellingsnummers: middenschool 112144 – bovenbouw 038604
Wegbeschrijving en ligging

Directieteam

Algemeen directeur Eddy De Schryver mail eddy.deschryver@dbz.be
Directeur eerstegraadsschool Danny De Waele mail danny.dewaele@dbz.be
Pedagogisch adjunct-directeur Veronique Dept mail veronique.dept@dbz.be
Administratief adjunct-directeur Martin Vande Kerckhove mail martin.vandekerckhove@dbz.be
graadcoördinator 1e graad Hendrik Provost
Geert Hoste
mail graco1@dbz.be
graadcoördinator 2e graad Pieter Blomme
Stijn De Groote
mail graco2@dbz.be
graadcoördinator 3e graad Roel Delft mail graco3@dbz.be

Andere contactadressen

Heb je een vraag? Via e-mail (voornaam.familienaam@dbz.be) of een Smartschoolbericht kan je elke leerkracht direct contacteren.

CLB Kristien Mareen mail kristien.mareen@dbz.be
CLB Nancy Colman mail nancy.colman@dbz.be
Centraal secretariaat mail secretariaat@dbz.be
Graadbureaus mail graad1@dbz.be, graad2@dbz.be, graad3@dbz.be
Rotariaat (drukkerij) Kathleen Verschraegen mail rotariaat@dbz.be
Huismeester Dirk Lippens mail dirk.lippens@dbz.be
Boekhouding Ancy Vanpoucke mail ancy.vanpoucke@dbz.be
Personeelsadministratie Christel Everaert mail christel.everaert@dbz.be
Preventie-adviseur Dirk Mathys mail dirk.mathys@dbz.be
ICT-team mail ict@dbz.be
media-team mail media@dbz.be

Raadpleeg onze overzichtspagina Wie doet wat?